אודותינו

קצת על RentSafe

RentSafe היא חברת פינטק המספקת ללקוחות עסקיים ולחברות הנדל”ן פלטפורמה חדשנית, בטוחה ופשוטה להעמדת ערבויות בנקאיות להבטחת הסכמי השכירות, ללא צורך בריתוק כספים הנדרשים במסגרת הסכמים אלו.

הפתרון שלנו מסייע גם לשוכר, שנושא בעלויות השכירות וגם לבעל הנכס\המשכיר, ע”י הפחתת העול הכספי מהשוכר והגברת אטרקטיביות העסקה.

הסיפור של RentSafe

שנת 2020 היא השנה שבה העולם שהכרנו השתנה עם התפרצות מגפת הקורונה. כמעט בין לילה, הופסקה הפעילות של משק שלם ומצאנו את עצמנו מתמודדים עם מציאות כלכלית חדשה. עסקים רבים נאלצו להפסיק את הפעילות שלהם וכולנו הדקנו את החגורה מבלי שידענו מתי המציאות שהכרנו תחזור.
בעלי נכסים ומשלמי משכנתאות נהנו מהאפשרות לדחות עד שלושה חודשים את תשלומי המשכנתא, אבל לשוכרים לא ניתן שום פתרון והם נאלצו להסתמך על רצונם הטוב של המשכירים. במציאות הכלכלית החדשה הזאת, החשיבות של תזרים מזומנים פנוי שיאפשר את קיום העסק היה חיוני מתמיד ועסקים רבים נדרשו לשלם את תשלומי השכירות בתקופה ללא פעילות וללא רווחים.

RentSafe הוקמה מתוך הקושי הזה, כדי להפחית את הנטל הכלכלי בו נושאים עסקים ששוכרים משרדים ונאלצים להעמיד במסגרת הסכם השכירות ערבות כספית שמגיעה בקלות לעשרות ולעיתים גם למאות אלפי שקלים במזומן, באופן שפוגע בתזרים המזומנים מצד אחד אבל לא מוכר כהוצאה מצד שני.

אנחנו בRentSafe מאפשרים לשוכר להמיר את תשלום הערבות הבנקאית הגבוהה בהוצאה מוכרת חודשית או רבעונית, בסכום נמוך משמעותית שלא פוגע בתזרים המזומנים, והכל במרחק לחיצת קליק.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לשנות את שוק השכירויות ולהקל על כל הצדדים בעסקת השכירות בפשטות, אמינות והגינות.

האנשים שמאחורי RentSafe

אבשלום הרשקוביץ - מנכ"ל ומייסד

אבשלום הרשקוביץ הוא יזם סדרתי ומנהל מנוסה המכיר מקרוב את האתגרים איתם מתמודדים בעלי העסקים ומנהלי החברות, והוא בעל ניסיון מקיף בתחום השירותים הפיננסיים ומוצרי הצריכה.

מייסד ולשעבר מנכ”ל חברת המימון והליסינג אלבר, שותף מייסד בחב’ הייעוץ גיזה זינגר אבן, מייסד ומנכ”ל חברת המימון ISL-החברה הישראלית למימון השכלה גבוהה (כלל אשראי צרכני) וחברות נוספות. ניסיון של מעל 25 שנים בתחום השירותים הפיננסיים, גיוסי הון וחוב, ובעבודה מול גורמים בנקאיים.
יו”ר וחבר דירקטוריון פעיל בחברות גלובליות בענפי השירותים הפיננסיים, ההשקעות, הייטק, מוצרי הצריכה, הקמעונאות ובסקטורים הבנקאיים.
שינוי גודל גופנים