RentSafe מציעה לכם מגוון סוגי ערבויות - לעסקים שזקוקים למנוף בשגרה ובחירום

מי מכם שחי את העולם העסקי, יודע כי ערבויות מהוות מפתח לקידום העסק, ואין כמעט תחום מקצועי שבו לא נדרשת ערבות לצורך סגירת חוזה והתחלת עבודה. הקושי שבעלי עסקים רבים מתמודדים עמו, נעוץ בכך שערבות בנקאית דורשת מבעל/ת העסק "להכניס יד לכיס" ולהעמיד סכום כספי גבוה במזומן כפיקדון עבור הערבות. אתגר זה עלול לעכב מאד את התפתחות העסק, ולכן אנו מציעים לכם אלטרנטיבה הרבה יותר הגיונית!

אנו מעמידים סוגי ערבויות שונים, ללא פיקדון, המאפשרים לכם להזניק את העסק שלכם קדימה. כמו-כן, RentSafe מציעה לכם ערבויות באופן המאפשר לעסק שלכם לשמור על האובליגו שלו נמוך למול הבנק, כלומר, להימנע מהגדלת סך ההתחייבויות לבנקים ולשמור על מוניטין חיובי בפני הבנק. הערבות תינתן בהתאם לתנאים שיקבעו מראש במעמד החיתום, בהחזר חודשי קבוע, תוך יצירת וודאות מלאה לעסק.

הנפקת הערבות מתבצעת באופן חדשני, עם חיסכון בזמן יקר, ללא המתנה בתורים וללא בירוקרטיה מיותרת. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם לבדיקת אפשרות לקבלת ערבות המותאמת לצרכי העסק שלכם.

עסקים מגוונים נהנים מסוגי הערבויות השונים של RentSafe

RentSafe מציעה ערבויות לעסקים בהתאמה אישית. הערבות של RentSafe מוכרת על ידי מיטב המוטבים בארץ, ביניהם מינהל הרכש הממשלתי להשתתפות במכרזים ובפרויקטים ממשלתיים, החברה למשק וכלכלה, עיריות, מועצות מקומיות וחברות גדולות כגון אלקטרה נדל"ן, ריט1, עופר נכסים, אמות ועוד. אנו מוכרים גם כחברה בעלת רישיון למתן שירותי אשראי מורחב, בפיקוח רשות שוק ההון.

מוזמנים להכיר את הערבויות שלנו:

1 | ערבויות מכרזים

ערבות מכרזים מיועדת לכל עסק המעוניין לגשת למכרז, ונדרש להעמיד ערבות כתנאי להתמודדות על קבלת הפרויקט. מכרזים נדרשים כיום עפ"י חוק מכל רשות ציבורית, המעוניינת לחתום חוזה עם ספק. מטרתו של המכרז היא להבטיח הזדמנות שווה לכל ספק באשר הוא להתמודד על מתן השירות.

לערבות למכרזים שתי מטרות עיקריות:
הראשונה, להראות רצינות וחוסן כלכלי מצד העסק המתמודד למכרז. השנייה היא להעניק לבעל המכרז אפשרות לגביית פיצוי במקרה שהזוכה במכרז יפר את ההסכם. ערבות שכזו דורשת מבעל העסק להעמיד סכום לא מבוטל של מזומן, ומקשה על האפשרות לגשת למספר מכרזים במקביל. RentSafe מעניקה ערבות למכרזים בתנאים אופטימליים.

2 | ערבות שכירות לעסקים

ערבות המותאמת לעסקים מכל הסוגים, המעוניינים לשכור נכס ולקבל ערבות בתנאים מיטביים. ערבות לשכירות היא במהותה התחייבות של צד שלישי (הערב) לשלם סכום כסף כערובה למילוי חובותיו של השוכר למשך תקופת השכירות.

זוהי ערבות נפוצה מאד בשוק הגיוס של נכסי הנדל"ן המסחריים, ונדרשת במעמד השכרת נכס, על מנת להבטיח לבעל הנכס כי במידה והשוכר לא יצליח לעמוד בתשלומי השכירות במועד, ניתן יהיה לפרוע את הערבות. בעת הזו, בה השוק מתמודד עם אתגרים כלכליים, RentSafe מאפשרת לשוכרים ולבעלי נכסים לקבל אלטרנטיבה גמישה יותר, עם הסדר של תשלום חודשי נוח, הנפקה בתהליך מהיר וללא הקפאת כספים.

3 | ערבות רישיון

ערבות הנדרשת מעסקים כחלק מתהליך קבלת רישיון לעסק. ערבות מסוג זה נדרשת בתחום חברות כוח – אדם להעסקת עובדים ישראלים וזרים, חברות ניקיון ואבטחה, בענף התקשורת ועוד.

בתחומים הללו המדינה יצרה רגולציה שבמסגרתה נדרשת קבלת רישיון עסק, ע"מ להבטיח כי העסק יתנהל בצורה חוקית והוגנת כלפיי עובדיו ולקוחותיו. כחלק מהתהליך לקבלת הרישיון, נדרש מהעסק להעמיד ערבות, ע"מ להבטיח פיצוי הולם במקרה הצורך. RentSafe עומדת לרשותכם גם בהנפקת ערבות זו.

4 | ערבות ביצוע

ערבות ביצוע וערבות טיב הן ערבויות ייעודיות לענף הבניה, הנדרשות מקבלן במהלך ביצוע הפרויקט, ע"מ להבטיח כי עבודתו של הקבלן תעשה באיכות הנדרשת, בהתאם לחוזה שנחתם עמו.

ערבות ביצוע מיועדת למנוע מצב כי הלקוח יפגע מאי-קיום החוזה, פשיטת רגל או כל סיטואציה לא נעימה שעלולה לקרות לספק במהלך פרויקט. במקרה כזה, יכול בעל החוזה לממש את כספי הערבות.

5 | ערבות טיב

ערבות ביצוע וערבות טיב הן ערבויות ייעודיות לענף הבניה, הנדרשות מקבלן במהלך ביצוע הפרויקט, ע"מ להבטיח כי עבודתו של הקבלן תעשה באיכות הנדרשת, בהתאם לחוזה שנחתם עמו.

ערבות טיב מטרתה להבטיח כי התוצר המתקבל בסיום העבודה יהיה בהתאם לסיכומים שנקבעו. זוהי ערבות אוטונומית, שניתן לממש עצמאית ללא הסכמת מנפיק הערבות, ולכן יש חשיבות גבוהה להכנת נוסח הערבות בקפידה, כך שיהיה מקובל על שני הצדדים. בנוסף, מקובל כי ערבות זו מונפקת לפרק זמן שבין שנה לשלוש שנים לאחר סיום הפרויקט

6 | ערבות ספקים ומקדמה

ערבות ספקים ומקדמה היא הערבות הנפוצה בענף הנדל"ן. העמדת ערבות ספקים מאפשרת לקבלן לקבל הון ראשוני (מקדמה), על מנת להתחיל להוציא לפועל פרויקט, כלומר, לרכוש את חומרי הגלם והציוד הנדרש להתנעת הפרויקט. ערבות ראשונית זו, מאפשרת לקבלן לצאת לדרך עם הפרויקט.

כמו-כן, בעסקאות רבות, במיוחד בעסקאות יבוא, הקונה מבקש כי המקדמה שהוא העניק תגובה בערבות בנקאית במקרה של כשל אספקה, לפי תנאי התשלום.
העמדת ערבות בנקאית למטרה זו פוגעת בתזרים המזומנים של המוכר, מכיוון שהיא דורשת ריתוק הון לטובת הערבות המבוקשת, במקרים רבים מדובר ב- 100% מהפיקדון. בנוסף, סיטואציה זו מונעת אפשרות לבצע עסקאות נוספות, מכיוון שהמוכר מוגבל בכמות המזומן שהוא יכול לרתק.

רוצים לקדם את העסק שלכם פיננסית באופן הנכון עבורכם?

זה הזמן לשוחח עם מומחי RentSafe ולתפור יחד את החליפה המתאימה לכם. אנו בעידן חדש בו התנאים להגשת וקבלת ערבות הרבה יותר נוחים.

הפתרון של RentSafe הינו "ערבות כשירות", בו תוכלו להעמיד ערבות ללא פיקדון, בתשלום חודשי קבוע עם יציבות עבור העסק, ובהליך יעיל ומהיר של ערבות דיגיטלית. מגוון סוגי הערבויות שאנו בRentSafe מציעים מותאמים לצרכים עסקיים במספר ענפים במשק. נשמח לעמוד לרשותכם למידע נוסף.

ערבות בקליק

אצלנו ניתן לבדוק זכאות לערבות ללא בירוקרטיה והמתנה – מחשבון זכאות לערבות זמין לשירותכם באופן מקוון
האתר עושה שימוש ב- cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן