ערבות רישיון לקבלן

RentSafe מאפשרת לעסק שלכם לקבל רשיון בדרך היעילה ביותר!

אנו צועדים איתכם יד ביד לקבלת הערבות הנדרשת לצורך קבלת הרישיון בצורה מהירה, מתקדמת ונטולת ביורוקרטיה, ומציעים לכם ערבות ללא פיקדון.

ערבות רישיון לעסקים - נקודת פתיחה הכרחית לעסק

רישיון לעסקים זוהי רגולציה שהמדינה דורשת ע"מ למנוע פעילות בלתי חוקית של עסקים. ישנם מספר תחומי עיסוק בהם נדרשים רישיונות לעסקים לפי חוק. מטרת הרישיון להבטיח כי העסק יתנהל בצורה הוגנת כלפיי עובדיו וכלפיי מקבלי השירות שלו.
למשל, חוק העסקת עובדים ע"י קבלני כוח אדם, התשנ"ו 1996 מגדיר את הנושא עבור קבלני שירות בנושאי שמירה, אבטחה וניקיון, וכן, עבור חברות קבלני כ"א. גם חברות התקשורת כפופות לחוק המחייב אותן בהסדרת רישיון. במסגרת התהליך להנפקת הרישיון, נדרש מהחברה, בין היתר, להעמיד ערבות, ע"מ להבטיח כי במידה וההתנהלות שלה תחרוג ממסגרת החוק, תהיה דרך לפצות את הנפגעים מכך. הקושי הפיננסי של עסקים רבים להעמיד ערבות זו, עלול להיות חסם כלכלי להתפתחות העסק או הקמתו.

מקבלים ערבות לרישיון ומפתחים את העסק לערוצים חדשים!

כאן RentSafe נכנסת לתמונה. השירות שלנו מאפשר לכם כבעלי עסקים לקבל ערבות לרישיון בתנאים אופטימליים, שיאפשרו לכם לפתח את העסק שלכם או להקים עסק חדש, ללא ריתוק הון. המשמעות היא שתוכלו לקחת התחייבויות ללא סיכון מצבכם הפיננסי.

ערבות רשיון זה לא בשמיים!

אם אתם מעוניינים להקים עסק או להרחיב את העסק שלכם לתחום בו נדרש רישיון, יש על מה לדבר!

RentSafe מציעה מודל של "ערבות כשירות" בו תוכלו להעמיד את הערבות ללא פיקדון, בתשלום חודשי קבוע עם וודאות מלאה לעסק, ובהליך יעיל ומהיר של ערבות דיגיטלית. חברות כוח אדם ישראלי וזר או כל תחום עסקי הדורש רישיון לפי חוק, אנו כאן בשבילכם, ע"מ לאפשר לעסק שלכם לשגשג ולהתפתח, ע"י הסרת הנטל הכלכלי הנדרש במסגרת הנפקת רישיון לעסק.

Case Study

איך מתן ערבות רישוי עזרה לחברת כוח אדם AMS להתרחב עסקית

"כשפניתי לבנק לקבלת ערבות הרישוי נדרשתי להעמיד 70% מהערבות בפיקדון סגור" מספרת לנו אתרי מאור, מנכ"לית ומייסדת AMS (חברת כוח אדם בתחום הגריאטריה). "גובה הערבות נגזר לפי סך המשכורות שאני משלמת לעובדי ההשמה, ולכן מדובר במכשול שפרט להגבלת הנזילות וצריכת האובליגו, מונע מהחברה לצמוח ולהעסיק עובדים נוספים. בזכות שיתוף הפעולה עם RentSafe, התרחבתי לפעילויות שטרם לכן לא היו אפשריות".

אתרי מאור, מנכל"ית ומייסדת AMS

RentSafe

מקבלים ערבות רישיונות בקליק!

RentSafe מציעה שירות של ערבות דיגיטלית, תוך התחייבות להעמיד את הערבות עד יום עסקים אחד מרגע השלמת הבקשה.

מעבירים את האישורים והמסמכים הנדרשים באופן מקוון, מבצעים חיתום דיגיטלי, וכך גם מונפקת הערבות. אישור עקרוני לקבלת ערבות יכול להינתן לאחר מילוי טופס מקוון תוך מספר דקות – דמיינו לעצמכם את התהליך ללא עמידה ממושכת בתורים בבנק!

אולי יעניין אותך גם

ערבויות אחרות שלנו

RentSafe

ערבות טיב

ערבות לתקופת בדק לפרוייקטים של בניה
RentSafe

ערבות ביצוע

הבטחת עמידה בתנאי החוזה שלא דורשת מהחברה הגבלת פעילות
RentSafe

ערבות מכרזים

לגשת למגוון מכרזים במקביל מבלי להגביל הצעות משיקולי נזילות

ערבות בקליק

אצלנו ניתן לבדוק זכאות לערבות ללא בירוקרטיה והמתנה – מחשבון זכאות לערבות זמין לשירותכם באופן מקוון
האתר עושה שימוש ב- cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן