ערבות בנקאית

ערבות בנקאית ללא פיקדון

RentSafe מעמידה עבורך את הערבות עבור מכרזים, ביצוע וטיב, השכרת נכסים מסחריים ועוד. וכל זאת ללא צורך בפיקדון או בריתוק הון.

מחזירים את הפיקדון לעסק

בתשלום חודשי נמוך

ללא תפיסה של מסגרת האשראי

לקבלת אישור מיידי לערבות מלאו פרטים

כיום הבנקים מאלצים אתכם לרתק פקדון עבור הערבות הבנקאית

עם הערבות של RentSafe ניתן לגשת לכמה מכרזים שרוצים, ומשאירים את המזומן עבור העסק.

מקפידים על התזרים

הערבות של RentSafe לא יושבת על מסגרת האשראי, וניתן לשחרר את הכספים מערבות בנקאית שכבר קיימת.

לאישור מיידי של ערבות בנקאית‎ מלאו פרטים

לקוחות מספרים

"כלכלן שאני מכירה המליץ לי על RentSafe ואמר שהפתרון שלהם משמש חלופה אידיאלית לעסקים כמוני להנפקת ערבויות בנקאיות. יצרתי קשר עם לילך ומשם הדרך לקבלת הערבות הייתה קצרה מקצועית ויעילה". – אתרי מאור, על ההיכרות הראשונית עם ערבות כשירות.

"אני אשת עסקים ומבינה היטב מה גורם בסוף לעסק להצליח. בסוף, זה מסתכם ביחסים בין אישיים. כשפגשתי את לילך הבנתי שמדובר ברעיון שהוא לא פחות ממבריק – עסקית ומחשבתית. אבל מעל הכל הבנתי שמדובר באישה חרוצה, נעימה, מאירת פנים וחייכנית. כשהיא נכנסה אלי למשרד בפעם הראשונה הבנתי שמקצועית ואישית מדובר בגורם מהשורה הראשונה, ובתור נותנת שירות אני יודעת עד כמה אותה זמינות ומענה אישי הם חשובים".
RentSafe
אתרי מאור
צוות החברה
"בלי RentSafe - היינו ניגשים לפחות מכרזים"

"לפני ש – RentSafe פנו אלי, לא ידעתי שהשירות הזה קיים" אומר סמנכ"ל הכספים של GreenMix גיל חריף, שבחצי השנה האחרונה נעזר בשירותי האשראי החוץ בנקאי שנפתחו על ידי RentSafe לקבלת ערבות חוץ בנקאית 5 פעמים.

"פנתה אלי לילך מטעם RentSafe והבנתי שקיימת איזושהי היתכנות לסייע לנו במה שאנחנו צריכים. היכולת לקבל ערבויות ראשוניות למכרז לצד ערבויות ביצוע, שנתמכות על ידי בנק מוסדי או על ידי חברות ביטוח, מאפשרת לנו כחברה לגשת ליותר סוגי מכרזים ולשמור את ההון הנזיל שלנו לטובת הפעילות השוטפת. הצורך שלי היה לקבע קו אשראי נוסף עבור ערבויות וזה נתן לי פתרון חוץ בנקאי מהיר ויעיל, גם בהתראה קצרה ומבלי שהייתי צריך לרתק כסף עבור האשראי המבוקש". זאת בנוסף כאמור לעצם העצמת אפשרות הבחירה בין מכרזים, והליווי האישי שנלווה לכל פרויקט.
RentSafe
גיל חריף
סמנכ"ל כספים

שאלות נפוצות

הערבות הבנקאית הרגילה מאלצת את העסק לסגור הון עתק בבנק אותו לא יוכל לראות שוב עד לסיום ההתקשרות עם המוטב. במקרים של השכרת משרד, הכסף ישאר נעול כל עוד העסק פועל. זהו בזבוז עצום של אחד המשאבים הכי חיוניים לעסק. RentSafe מפקידה את סכום הערבות עבור העסק, ומאפשרת לעסק למנף את ההון שיועד לערבות. כל זאת ללא תפיסת מסגרת האשראי, ובתשלום חודשי נח, הנחשב כהוצאה מוכרת. הביטחון עבור המוטב אינו נפגע, כיוון שRentSafe בעלת רשיון למתן אשראי מורחב מטעם רשות שוק ההון במשרד האוצר.

אין שום הבדל בין הערבות של RentSafe לערבות בנקאית. אה סליחה בעצם יש, בערבות בנקאית יש צורך בהפרדת פיקדון לאורך כל חיי הערבות. ב RentSafe הפתרון הוא תשלום חודשי ללא הצורך בפיקדון.

אין כל התחייבות לתקופה מסויימת. RentSafe תעמיד עבורכם את הערבות לכל תקופה שתצטרכו, ללא קנסות או חיובים מיותרים.

כל ערבות שבעל עסק נאלץ להעמיד למוטב במסגרת חוזה בין הצדדים, RentSafe יכולה לייעל את התהליך ולהוזיל עליות. למשל בהשכרת משרדים או נכסים מסחריים, ערבויות לקבלנים, מכרזים ועוד.
RentSafe

לקבלת אישור לערבות מלאו פרטים

.אישור הערבות הינו עפ"י החלטת החברה ולפי שיקול דעתה הבלעדי. * אי עמידה בתנאי הערבות עלולה לגרור הוצאות והליכי הוצאה לפועל. * החברה בעלת רשיון אשראי מורחב מס' 60549 בפיקוח רשות שוק ההון במשרד האוצר* מדיניות פרטיות
האתר עושה שימוש ב- cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן

בדרך לערבות עוצרים להתייעצות!

קבלו שעת ייעוץ חינם עם יועץ ערבות מומחה"
*ללא התחייבות לתוך שעה